Chihuahua People Forum banner
1 - 1 of 1 Posts

·
Registered
Joined
·
14,441 Posts
I will have to keep better track of what I spend.... with one dog it's so easy to just roll a few things for him into the grocery bill for the week and I never notice the extra cost at all. I bet it's about $2.00 a pound or so.... I try and buy chicken on sale for 99 cents a pound. The cornish hens we get that are a pound each are $2.00 each on sale.
 
1 - 1 of 1 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top